Taahhüt

TFT ENERJİ; yatırımcılara Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde Enerji santralleri, Trafo Merkezleri ve İletim Hatları ve Elektromekanik Taahhüt grubu kapsamlarında anahtar teslim kurulum hizmetleri vermektedir.

Enerji Santralleri Taahhüt

Güneş, Rüzgar, Jeotermal, Biogaz/Biokütle, hidroelektrik, doğalgaz, kömür, ve fuel oil santrallerinin elektromekanik anahtar teslim taahhüt hizmetleri verilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde yatırımcılara istenilen kapsamlar dahilinde montaj hizmeti, malzeme alımı dahil veya hariç olarak elektromekanik taahhüt hizmet verilebilmektedir. Ayrıca talep doğrultusunda sektörde tecrübeli çözüm ortaklarımızla inşaat dahil anahtar teslim taahhüt hizmeti sağlanabilmektedir. Santral anahtar teslim montaj kapsamında test ve devreye alma hizmetleri de verilmektedir.

YG-OG Trafo Merkezleri Taahhüt

Yurtiçi ve yurtdışında tecrübeli ekiplerle AIS ve GIS trafo merkezleri inşaat – primer ve sekonder montaj hizmetleri, test ve devreye alma hizmetleri verilmektedir.

Enerji Nakil Hatları Taahhüt

Yurtiçi ve yurtdışında tecrübeli ekiplerle OG ve YG iletim hatlarının anahtar teslim yapım işleri hizmetleri verilmektedir. Yeraltı iletim hatları veya havai hatları kapsamında malzeme dahil veya hariç montaj hizmetleri seçenekleri sunulabilmektedir.

Dağıtım Tesisat Taahhüt

Havaalanı, İş merkezi, otel, gökdelen vb. yapılarda enerji dağıtım sistemleri, zayıf akım sistemleri, aydınlatma, mekanik sistemlerin anahtar teslim taahhüt hizmetleri verilmektedir. İlgili proje doğrultusunda uzman proje ortakları ile birlikte çözüm sunulmaktadır.